Feelings by Billerbeck Allergia Stop garnitúra,135/140x200, 70x90, 36x48 cm
| Elérhetőség: | Rendelésre, 4-6 munkanap |
| Gyártó: | Billerbeck |
| Gyártó cikkszám: | D11GV032 |
| Cikkszám: | C206632 |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Feelings by Billerbeck Allergia Stop garnitúra,135/140x200, 70x90, 36x48 cm
Kiváló minőségű termékek, üreges poliészterszál töltettel, 100% mikroszálas poliészter huzattal. 60 °C-on mosható. A felhasznált alapanyagoknak, könnyű kezelhetőségének, moshatóságának köszönhetően hatékonyan védekezhet az ágyban megtelepedő poratkák okozta allergiás tünetek megjelenése ellen.
A garnitúra tartalma:
párna: 70x90 cm ; 36x48 cm
paplan: 135/140x200 cm
Paraméterek
| Típus | poliészter szál töltetű paplan, párna garnitúra |
| Névleges méret | 135/140x200, 70x90, 36x48 cm |
| Töltet | 100% poliészter |
| Töltet súly | 900 g, 1000 g, 250 g |
| Huzat anyaga | 100% mikroszálas poliészter |
| Szín | fehér |
| Mosás | 60 °C-on |
| Gépi szárítás | szárítógépben szárítható, kímélő programmal (alacsony hőmérséklet) |
| Csomagolás | hordtáska |
| Súly | 3,14 kg |
Vélemények
Írja meg véleményét!
2023. 12. 22.
Régóta kerestem, megkaptam, köszönöm.
2021. 10. 04.
Hasonló termékek
Feelings by Billerbeck DEVITA garnitúra ,135/140x200, 70x90, 36x48 cm
Rendelésre, 4-6 munkanap
19.490 Ft
Feelings by Billerbeck Katica 2 részes garnitúra 135x200, 50x70 cm
Rendelésre, 4-6 munkanap
10.990 Ft