Feelings by Billerbeck Óceán párna, 70x90 cm
| Elérhetőség: | Rendelésre, 4-6 munkanap |
| Gyártó: | Billerbeck |
| Gyártó cikkszám: | D11DV083 |
| Cikkszám: | C206624 |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Feelings by Billerbeck Óceán párna, 70x90 cm
Kompromisszumok nélkül, felelősen a környezetünkért!
Megnövelt páraáteresztő képességgel rendelkező, kiváló minőségű puha bőrbarát recyclat mikroszálas huzatanyag újrahasznosított recyclált szál, ideális töltet, amely hosszú távon biztosítja a kellemes alvást.
Paraméterek
| Névleges méret | 70x90 cm |
| Töltet | 100% recyclalt poliészter |
| Töltet súly | 800 g |
| Huzat anyaga | 100% recyclalt mikroszálas poliészter |
| Szín | fehér |
| Mosás | 60 °C-on |
| Gépi szárítás | szárítógépben szárítható, kímélő programmal (alacsony hőmérséklet) |
| Csomagolás | hordtáska |
| Súly | 1,482 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!