Home FK 37/BL hordozható ventilátoros fűtőtest, kék/fehér
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Home |
| Gyártó cikkszám: | FK 37/BL |
| Cikkszám: | C200617 |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az FK 37/BL Hordozható ventilátoros fűtőtest praktikus megoldás lehet nyaralókban, kollégiumokban vagy kisebb helységek gyors felmelegítésére. Teljesítménye 2 fokozatban állítható, 1000 W és 2000 W. Mechanikus termosztáttal ellátott. Az egyszerű hordozást a tetején található fül teszi lehetővé.
A ventilátoros fűtőtest biztonságos használatot garantál, mivel túlmelegedés vagy felbillenés esetén automatikusan kikapcsol.
Paraméterek
| Tulajdonság | Részletek |
| színe | kék / fehér |
| fűtési fokozatok / teljesítmény | 1000 W / 2000 W |
| termosztát | van |
| IP védettségi fokozat | IP20 |
| felbillenés esetén kikapcsol | igen |
| oszcillálás | nincs |
| tápkábel hossza | 1,2 m |
| tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| méret | 26 x 24 x 13 cm |
| tömeg | 1 kg |
| zajszint | 60 db(A) |
| megjegyzés | A termék kizárólag jól szigetelt helyiségek fűtésére vagy alkalmankénti használatra alkalmas! |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!