Feelings by Billerbeck GO FREE kispárna, 36x48 cm
| Elérhetőség: | Rendelésre, 4-6 munkanap |
| Gyártó: | Billerbeck |
| Gyártó cikkszám: | D11DS113 |
| Cikkszám: | C206629 |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Feelings by Billerbeck GO FREE kispárna, 36x48 cm
3D Hőnyomással előállított 3D-s különleges megjelenésű mikroszálas huzatba bújtatott, kiváló minőségű termékek, üreges poliészterszál töltettel, 100% mikroszálas poliészter huzattal. 95 °C-on mosható. A felhasznált alapanyagoknak, könnyű kezelhetőségének, moshatóságának köszönhetően hatékonyan védekezhet az ágyban megtelepedő poratkák okozta allergiás tünetek megjelenése ellen.
Paraméterek
| Névleges méret | 36x48 cm |
| Töltet | 100% poliészter golyó |
| Töltet súly | 230 g |
| Huzat anyaga | 3D-s hőnyomott mikroszálas poliészter |
| Szín | fehér |
| Mosás | 95 °C-on |
| Gépi szárítás | szárítógépben szárítható, kímélő programmal (alacsony hőmérséklet) |
| Csomagolás | PE tasak |
| Súly | 0,357 kg |
Vélemények
Írja meg véleményét!
2024. 10. 03.
Azt kaptam, amit vártam. Elégedett vagyok!