Luxray LED reflektor mozgásérzékelővel, 10W
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Nefelejts Kft |
| Gyártó cikkszám: | 200608 |
| Cikkszám: | C200608 |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Luxray LED reflektor mozgásérzékelővel, 10W
- LED reflektor kültéri használatra.
- A magas IP-védelmi besorolás védelmet nyújt a por és a víz ellen.
- PIR mozgás- és szürkületérzékelővel felszerelve.
- A mozgásérzékelő működési tartománya:
- Max. érzékelési szög 160 °.
- Max. mozgásérzékelési tartomány 2 - 11 m.
- A világítási idő 5 másodperctől 2 percig állítható.
- A szabványos reflektorokhoz képest akár 80%-kal több energiát megtakaríthat.
Paraméterek
| Paraméterek | |
| Anyag | fém; üveg |
| Szín | szürke |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Fényforrást tartalmaz | IGEN (LED) |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Színhőmérséklet | 3000-4000 K |
| A forrás teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| A lámpa összteljesítménye | 10 W |
| A teljes fényáram | 900 lm |
| Funkciók | LED technológia; Érzékelős |
| Átlagos élettartam | 50000 h |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Védettség | IP65 |
| Feszültség | 90-240 V |
| Energetikai osztály | A |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!