Feelings by Billerbeck Mediguard középpárna, 50x70 cm
| Elérhetőség: | Rendelésre, 4-6 munkanap |
| Gyártó: | Billerbeck |
| Gyártó cikkszám: | D11DT152 |
| Cikkszám: | C206627 |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Feelings by Billerbeck Mediguard középpárna, 50x70 cm
Kiváló minőségű termék, üreges poliészterszál töltettel, 50% pamut - 50% poliészter kevertszálas huzatanyaggal. A termékek 95 °C-on moshatóak, szárítógépben száríthatóak. A 95 °C-os „főzőmosás” hatékony eszköze a kórokozók elleni küzdelemnek, így a Mediguard termékek betegápolási célokra is kiválóan megfelelnek, valamint kollégiumokban is ideális ágynemű.
Paraméterek
| Névleges méret | 50x70 cm |
| Töltet | 100% poliészter golyó |
| Töltet súly | 550 g |
| Huzat anyaga | 50% pamut - 50% poliészter |
| Szín | fehér |
| Mosás | 95 °C-on |
| Gépi szárítás | szárítógépben szárítható, kímélő programmal (alacsony hőmérséklet) |
| Csomagolás | PE tasak |
| Súly | 0,655 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!